Kontakt

Najważniejsze informacje w skrócie 1. Jeśli jesteś zdecydowana skorzystać z usług naszej kliniki to dokładnie przeczytaj wszystkie informacje we wszystkich zakładkach na naszej stronie internetowej. 2. Zadzwoń do konsultantki i ustal terminu przyjazdu. 3. Wykonanie niezbędnych badań i ustalenie ogólnego stanu zdrowia. ( Zakładka - PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU) 4. Zapoznaj się z cenami, usługami, sposobami płatności. (Zakładka - INFORMACJE ZABIEGI I CENY) 5. Przygotowanie samochodu do podróży lub umówienie transportu. (Zakładka - KONTAKT) 6. Potwierdzenie u konsultantki terminu i przygotowania do wyjazdu. Rejestracja telefoniczna dla pacjentek z Polski: (Zanim zadzwonisz przygotuj sobie kartkę i długopis !!) (konsultacje, porady, ustalanie terminów) Nie obawiaj się zadzwonić. Obie konsultantki są bardzo miłe i mówią po polsku tel. 00421 940 362 842 (Konsultantka Marta) tel. 00421 940 361 842 (Konsultantka Ania)
Poniedziałek 8:00 - 18:00 Wtorek 8:00 - 16:00 Środa 18.00 - 20.00 Środa 8:00 - 16:00 Niedziela 20.00 - 21.00 Czwartek 8:00 - 16:00 Piątek 8:00 - 12:00 Uwaga ! Prosimy dzwonić dokładnie w wyznaczonych godzinach Uwaga! Zabiegi w naszej klinice wykonywane są na bieżąco. W ciągu 1-4 dni od umówienia się. Maksymalnie zapisujemy na 7 dni do przodu. Jeśli pacjentka chce się umówić na dowolny dzień w następnym tygodniu to rejestracja jest możliwa najwcześniej od środy w obecnym tygodniu. UWAGA !!! Prosimy o potwierdzenie przybycia do naszej kliniki telefonicznie lub SMS-em (w treści SMS imię pacjentki i wiek) dzień przed przyjazdem do godziny 12.00 u konsultantki Marty. Brak potwierdzenia traktujemy jako rezygnację z zabiegu. Potwierdzamy telefonicznie lub SMS-em tylko na numer 00421 940 838 691 Zanim zadzwonisz zapoznaj się ze wszystkimi informacjami w serwisie, gdyż bardzo często dzwoniący zadają podstawowe pytania na które są już podane wyczerpujące informacje. (telefony na rejestracji odbierane są możliwie na bieżąco więc prosimy o odczekanie do około 10 dzwonków, a jeśli jednak nie uda nam się z różnych przyczyn odebrać prosimy o zadzwonienie ponowne za 5 min.) Dane adresowe: okręg: Bańska Bystrzyca miasto: 962 31 Sliać ul. SNP 9

Uwaga ! ! Nie przyjmujemy pacjentek, które przyjechały nieumówione bez niezbędnej konsultacji telefonicznej, na której konsultantka automatycznie sprawdza podczas rozmowy wszystkie istotne sprawy dotyczące zdrowia pacjentki, ewentualnych dodatkowych badań, historii przebytych chorób itp. Konsultantka ustala godziny przyjazdu, rodzaj transportu, walutę w której będzie płacone za zabieg, oblicza także ostateczny koszt w przypadku kilku zabiegów i naszego transportu. Należy także zgłosić konsultantce chęć wykonania zabiegów łączonych np. aborcja+sterylizacja lub aborcja+założenie spirali itp. w celu ustalenia szczegółów.
Dzięki takiej konsultacji pacjentka jest od początku prawidłowo przygotowana zarówno do zabiegu jak i podróży.

Po zalogowaniu otrzymają Państwo dostęp do różnych ważnych informacji: 1. Jakimi drogami najlepiej do nas przyjechać. 2. Gdzie często stoi Policja. 3. Adres dla GPS 4. gdzie parkować i jak wejść do kliniki. 5. Plan kliniki i dojście do recepcji. 6. Filmik - Podejście do recepcji. .

Uwaga !!! Po zalogowaniu prosimy zapoznać się z informacjami, gdyż wiele pacjentek nie czyta tych informacji i idzie wprost po schodach do recepcji głównej powodując niepotrzebne zamieszanie, gdyż ta recepcja jest tylko do obsługi pacjentek słowackich. Prosimy także spojrzeć na plan, na którym jest zaznaczony parking dla pacjentek naszej kliniki.

PRZYDATNE INFORMACJE
PLANOWANIE PODRÓŻY
Obecnie staramy się o miano najbardziej przyjaznej kliniki w regionie, dlatego jeśli mają państwo jakiekolwiek uwagi dotyczące pracy naszej kliniki to prosimy o przesłanie ich na adres: (informacje o zabiegach i ustalanie terminu tylko telefonicznie) klinika.slowacja@gmail.com ( Interesują nas nawet najbardziej nietypowe uwagi krytyczne, bo tylko dzięki nim jesteśmy w stanie szybko reagować na problemy, które czasami mogą być mało widoczne z naszej perspektywy. Za wszystkie uwagi z góry dziękujemy) Informacje dla osób podróżujących samodzielnie.
Uwaga!!! O tej porze roku na Słowacji występują dość gęste mgły przez co zwierzęta leśne dość często wchodzą na jezdnię dlatego prosimy o ostrożną jazdę.
Poniżej przedstawione informacje jak i wszystkie pozostałe w całym serwisie nie są po to aby Państwa w jakikolwiek sposób zniechęcać lecz są profesjonalną instrukcją. Dzięki niej będą Państwo profesjonale przygotowani zarówno do podróży jak i do zabiegu unikając praktycznie wszystkich przykrych niespodzianek.
Na Słowacji jest bardzo restrykcyjnie przestrzegane Prawo o Ruchu Drogowym i nie tylko w stosunku do polskich kierowców. Prosimy więc o przestrzeganie przepisów o Ruchu Drogowym aby nie mieć przykrych niespodzianek w czasie podróży. Poniżej przedstawiamy listę rzeczy i spraw do których należy się bezwzględnie zastosować: 1 Winieta - najlepiej kupić zaraz po wjeździe na Słowację (cena 10 euro) 2. W mieście 50 i nie warto przekraczać, poza miastem 90, autostrady 130 km/h 3. Obowiązek jazdy na światłach mijania przez cały rok przez całą dobę 4. Pasy bezpieczeństwa - obowiązkowo wszyscy zapięci 5. Zapasowe bezpieczniki elektryczne 6. Zapasowe żarówki (po jednej sztuce z każdego rodzaju) 7. Wszystkie niezbędne narzędzia do wymiany żarówek 8. Podnośnik samochodowy 9. Klucz do kół 10. Koło zapasowe 11. Gaśnica z aktualnym atestem (koniecznie umieszczona w kabinie pasażerskiej a nie w bagażniku!) 12. Linka holownicza 13. Trójkąt ostrzegawczy 14. Kamizelka odblaskowa (koniecznie umieszczona w kabinie pasażerskiej a nie w bagażniku!)(tyle kamizelek ile osób w samochodzie) 15. Apteczka samochodowa (wyposażona w: gaza hydrofilna, składana sterylna 7,5 × 7,5 cm _ 10 szt.; jodyna _ 50 ml; ustnik do sztucznego oddychania; folia izotermiczna; chusta trójkątna; rękawiczki gumowe; chusta foliowa 20 × 20 cm; plaster - szerokość 1,25 cm; bandaż sterylny _ 4 szt.; kompresy hydrofilne, sterylne 10 × 15 cm i 6 × 5 cm; opaska gumowa 70 cm; opaska elastyczna 6 × 4 cm; plaster opatrunkowy 8 × 4 cm _10 szt.; agrafki _ 4 szt.; nożyczki; plastikowy pojemnik apteczki do transportu) 16. Opony zimowe: obowiązek używania opon zimowych w okresie od 1 listopada do 15 marca. Zakaz używania opon okolcowanych. Używanie łańcuchów dozwolone na drogach pokrytych warstwą śniegu wystarczającą do zabezpieczenia nawierzchni drogi.