Nasze oddziały – kilka słów

O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ JADĄC DO DOWOLNEJ KLINIKI NA ZABIEG?

Podstawowe sprawy na które należy zwrócić uwagę:

✔ Część klinik nic nie wspomina o badaniach jakie należy mieć ze sobą, aby nie tracić klientek. Jest to poważny problem, gdyż już na miejscu okazuje się, że trzeba wykonać badania i za nie zapłacić. Brak badań oznacza dodatkowe czekanie kilka godzin na wyniki i dodatkowy związany z tym stres. Pamiętajmy, że czasem jakiś wynik może okazać się zły, dlatego badania należy wykonać wcześniej w Polsce.
Przyjeżdżając do naszej kliniki pacjentka ma już skonsultowane wyniki badań przez konsultantkę.

Osoby towarzyszące, które przyjeżdżają z pacjentkami nie są wpuszczane do żadnej z klinik na Słowacji czy w Czechach, niezależnie czy przyjechały swoim samochodem. Takie są po prostu procedury.

Czas pobytu w klinikach przyjmujących polskie pacjentki (Słowacja, Czechy, Austria waha się od 4 godzin do 2 dni). W naszej klinice dzięki bardzo dobrej organizacji całkowity pobyt w klinice to od 1,5 godz do 2,5 godz.

Ujemna grupa krwi. We wszystkich klinikach jest pobierana opłata za dodatkowy zastrzyk podawany przy ujemnej grupie krwi. Ceny wahają się od 65 euro do 100 euro. W naszej klinice zastrzyk jest za 400 zł.

Podróż Osoby które rzadko wyjeżdżają za granicę powinny się zapoznać z przepisami oraz problemami jakie mogą się przytrafić w danym kraju.

Stopień komunikacji. W celu uniknięcia przykrych nieporozumień bardzo ważne jest aby w miarę zrozumiale dogadać się z kliniką, do której się wybieramy.