Tabletki wczesnoporonne


Prawdopodobnie jesteś na naszej stronie, gdyż znalazłaś się w sytuacji, w której szukasz najodpowiedniejszego rozwiązania dla Ciebie. Cieszymy się, że dotarłaś do nas, gdyż pokrótce pozwolimy sobie omówić inny sposób na przerwanie ciąży, dzięki któremu mamy nadzieję, iż odwiedziemy Cię od błędnej decyzji.

Słysząc aborcja, na myśl przychodzą nam tabletki wczesnoporonne. Najbardziej znanymi ale nie wczesnoporonnymi są mizoprostol i arthrotec (tylko wywołują skurcze macicy). Nie można tutaj podzielić tej metody na plusy i minusy, gdyż oprócz tego, że jest to teoretycznie najtańsza opcja nie doszukamy się innego pozytywnego aspektu. Teoretycznie dlatego, że spotkać można niezwykle zróżnicowane ceny co oznacza, że do czynienia mamy z masą podróbek i wyłudzeń. Musimy pamiętać, że wymienione wcześniej tabletki to silne środki chemiczne mogące doprowadzić do zatrucia organizmu. Aborcja farmakologiczna przede wszystkim nie daje nam nigdy pewności, iż wszystko się udało. Czy chcesz narażać się na stres, brak pewności, wyrzucone pieniądze w błoto, a w najgorszym wypadku powikłania zdrowotne?
Sprawy związane ze zdrowiem są tutaj najważniejszym czynnikiem, który powinien odwieść Cię od wyboru aborcji farmakologicznej.

Zdrowie i życie mamy przecież jedno. Nie decydujmy się na usunięcie ciąży we własnym zakresie, gdyż jest to niebezpieczne. Pamiętaj, że tabletka nie gwarantuje Ci 100% pewności.

Powikłania które mogą Cię spotkać, to :


- krwotok,
- omdlenie,
- mdłości,
- wymioty i biegunka.

Pamiętaj, tabletki poronne to nie jedyny sposób, gdy metody antykoncepcji zawiodą. Jeśli decydujesz się pozbyć niechcianej ciąży, wykonaj zabieg w sprawdzonej i legalnej klinice.
KONTAKT

Ostatnia aktualizacja

UWAGA!

 

W związku utrudnieniami w przemieszczaniu się po Słowacji oraz wymogiem posiadania testów na COVID-19, pacjentki będzie przyjmował nasz  oddział w Czechach.

Wystawiamy  zaświadczenie na podróż.